Nekategorija

Vilnietis loterijoje Lietuvoje laimi rekordinę sumą

laimėti loterijoje

Momentinės loterijos yra labai populiarios tarp žmonių jau daugelį metų. Ypač kai žmonės išgirsta, jog kažkam pavyko tapti milijonieriumi. Jos dar labiau išpopuliarėjo su interneto plėtra, nes dabar bilietą galima įsigyti patogiai įsitaisius ant sofos. Nebereikia ieškoti monetos, kad nutrinti skaičius – tai už jus atliks kompiuteris. Tereikia pajudinti pelę. Naujas patogumas kainuoja tiek pat, kiek ir įprasto bilieto pirkimas, todėl tai yra visiems prieinama pramoga, o nusišypsojus laimei galima gauti nemažus prizus. Paminėsime visai šalia Jūsų gyvenantį laimingąjį išlošusį tokiuose lošimuose.

 

Naujas išloštos sumos rekordas Baltijos šalyse

Laimingasis iš Vilniaus Vikinglotto loterijoje laimėjo daugiau nei 13 milijonų eurų. Tai yra pats didžiausias laimėjimas visose Baltijos šalyse. Laimingas loterijos bilietas šiam žaidėjui atnešė 13 082 472 eurus. Kas tas laimingasis nėra skelbiama. Bet laimėjimas yra tikrai įspūdingas ir suteikiantis vilties kitiems žaidėjams. Todėl supažindinsime Jus su galimybe greitai išlošti pasinaudojus loterijomis – sužinokite daugiau apie momentines loterijas Casinolt.com/

Kaip išlošti

Momentinės loterijos yra tokios mėgiamos dėl pagrindinės priežasties – tai yra sėkmės žaidimas ir viskas priklauso nuo žaidėjo. Nesvarbu, kokią strategiją pasirinksite – vis tiek nepavyks įtakoti žaidimo baigties. Tiesiog reikia vadovautis blaiviu protu ir nusistatyti savo maksimalius laimėjimo ir pralaimėjimo limitus. Tada lengviau sukontroliuoti savo finansus. Atminkite, jog šį žaidimą galima žaisti be sustojimo ir viskas priklauso nuo Jūsų finansinių galimybių ir ryžto. Turėkite nusistatę savo finansinius ir laiko limitus, nes kitaip žaidimas gali tapti nevaldomu ir atnešti piniginių nuostolių.

Žaidimų pasirinkimas tikrai gausus, todėl verta išbandyti skirtingus, tačiau neapsigaukite jei laimite. Tai nereiškia, jog laimėsite ir vėl, nes bilietai tarpusavyje nėra susiję. Verta išbandyti ir pigesnius, ir brangesnius bilietus. Galite nusipirkti daug bilietų ir nei vienas nebus sėkmingas. Todėl verta nepamiršti, jog momentinis lošimas yra grynai sėkmės reikalas. Bilieto kaina ar pavadinimas dar negarantuoja sėkmės. Todėl verta tiesiog pasikliauti savo sėkme ir bandyti.

Loterijos Lietuvoje

Pasaulyje yra labai populiarios momentinės loterijos. Tą patį galima pasakyti ir apie Lietuvą. Visi nori išbandyti savo sėkmę, ypač jei tai pasiekiama ranka net neišeinant iš namų. Be to, internete loterijos bilietų pasirinkimas daug gausesnis nei parduotuvėse. Jau vien Lietuvoje galite rasti daugiau nei 50 skirtingų žaidimų. 

Vieni iš populiariausių momentinių žaidimų šalyje yra sėkmės 7. Jo bilietus galite nusipirkti net nuo 0.50 eurų iki 10 eurų sumos. Kaina reiškia didesnius laimėjimus. Vienas iš žaidimo privalumų – su vienu bilietu galite laimėti ne vieną prizą ir visi jie yra sumuojami. Žaidimo eigoje sužinote sėkmingą numerį ir jei jis sutampa su turimu, valio, Jūs laimite. 

Taip pat dar vienas populiarus žaidimas Lietuvoje – už Žalgirį. Suteikiama galimybė ne tik palošti, bet ir išreikšti savo patriotizmą paremiant krepšinio komandą – viskas atitenka Kauno krepšininkams. 

Paminėjome tik keletą populiarių ir gausybės siūlomų internete. Nesvarbu kokį pasirinksite – išlaikykite blaivų protą ir pasikinkykite savo laimės paukštę, o tada pirmyn į pergalę.

 

Comment here