vjrt.lt Privatumo Politika yra sukurta padėti Jums suprasti kaip mes renkame ir naudojame Jūsų pateiktą asmeninę informaciją ir padėti Jums priimti pagrįstus sprendimus naudojantis mūsų svetaine bei mūsų produktais ir paslaugomis.

1) Kokią informaciją mes surenkame?

Kai Jūs apsilankote mūsų svetainėje, Jūs galite pateikti mums dviejų tipų informaciją: asmeninę informaciją, kurią Jūs sąmoningai pasirenkate atskleisti, kuri surenkama individualiai ir svetainės naudojimo informaciją kuri surenkama apibendrintai kai Jūs ar kiti naršo svetainėje.

2) Svetainės Naudojimo Informacija

Panašiai kaip ir kitose komercinėse svetainėse, šis tinklalapis naudoja standartinę technologiją vadinamą “slapukai” (žr. Paaiškinimą žemiau, “Kas Yra Slapukai?”) ir Žiniatinklio Serverio prisijungimo žurnalus, kad surinkti informaciją apie tai kaip ši svetainė yra naudojama. Informacija, kuri yra surenkama per slapukus ir žiniatinklio serverio prisijungimo žurnalus gali apimti apsilankymų datą ir laiką, peržiūrėtus puslapius, šioje svetainėje praleistą laiką bei svetaines kurias aplankėte prieš pat apsilankydami mūsų svetainėje ir iš karto po jos. Mes, mūsų reklamuotojai ir skelbimų teikimo įmonės taip pat gali naudoti nedideles technologijas arba kodo dalis norėdami nustatyti kokias reklamas bei akcijas matė vartotojai bei kaip vartotojai į jas reagavo.

3) Kaip Mes Panaudojame Informaciją Kurią Gauname Iš Jūsų?

Kalbant plačiąja prasme, mes naudojame asmeninę informaciją verslo veiklos administravimui ir plėtrai, klientų aptarnavimo paslaugų teikimui, suteikiant galimybę esamiems bei potencialiems klientams pasiūlyti kitus produktus arba paslaugas. Retkarčiais mes taip pat galime panaudoti surinktą informaciją norėdami Jums pranešti apie svarbius šios svetainės pakeitimus, naujas paslaugas ir specialius pasiūlymus, kurie mūsų manymu Jums būtų naudingi. Jūs galite pranešti mums apie norą nebegauti šių pasiūlymų paspaudžiant prenumeratos atsisakymo nuorodą esančią kiekviename tokiame laiške.

4) Kas Yra Slapukai?

Slapukai yra labai mažas tekstinis dokumentas, kuriame dažnai nurodomas anoniminis unikalus identifikatorius. Kai Jūs apsilankote svetainėje, tinklalapio kompiuteris prašo Jūsų kompiuterio leidimo saugoti šį failą mūsų standžiajame diske, specialiai skirtame slapukams. Kiekviena svetainė gali siųsti savo slapuką į Jūsų naršyklę, jei tai leidžiama Jūsų naršyklės nuostatose, bet (siekiant apsaugoti Jūsų privatumą) Jūsų naršyklė leidžia svetainei pasiekti tik tuos slapukus, kuriuos ji jau Jums atsiuntė, o ne slapukus, kuriuos Jums atsiuntė kitos svetainės. Kai kurie mūsų verslo partneriai (pvz. reklamuotojai) naudoja iš jų svetainių atėjusius slapuku. Mes neturime prieigos ir negalime kontroliuoti šių slapukų.

5) Kaip Mes Naudojame Informaciją Gautą Slapukų Pagalba?

Jums naudojantis šia svetaine, tinklalapis naudoja savo slapukus, kad išskirtų Jus iš kitų vartotojų. Tam tikrais atvejais, mes taip pat naudojame slapukus, kad užkirstume kelią nepageidaujamiems skelbimams arba reikalavimams Jums prisijungti daugiau nei to reikia saugumo užtikrinimui. Slapukai kartu su mūsų žiniatinklio serverio prisijungimo žurnalo failais leidžia mums suskaičiuoti kiek šioje svetainėje apsilanko žmonių ir kokios svetainės dalys yra populiariausios. Tai padeda mums rinkti atsiliepimus prisidedančius prie šios svetainės tobulinimo ir geresnio klientų aptarnavimo. Slapukai neleidžia mums surinkti jokios Jūsų asmeninės informacijos ir mes paprastai nesaugome jokios asmeninės informacijos kurią mums pateikėte savo slapukuose

6) Dalijimasis Informacija su Trečiosiomis Šalimis

Informacija, kurią mes surenkame yra naudojama šios svetainės turinio ir mūsų paslaugų kokybės gerinimui ir ja nėra dalijamasi arba ji nėra parduodama kitoms organizacijoms komerciniais tikslais. Be to, Jūsų informacija gali būti bendrinama šiomis aplinkybėmis:

Mes naudojame trečiąsias šalis norėdami pagerinti savo verslą, įskaitant, bet neapsiribojant, elektroninių laiškų siuntimu bei mokėjimų apdorojimu. Dėl šių pasiūlymų ir verslo operacijų šios trečiosios šalys gali turėti prieigą prie Jūsų asmeninės informacijos, skirtos naudoti kartu su ta verslo veikla.

Plėtodami savo verslą mes galime pirkti arba parduoti turtą arba verslo pasiūlymus. Kliento, el. Pašto ir lankytojų informacija paprastai yra vienas iš perduodamų verslo turtų atliekant šias operacijas.

Tokią informaciją mes taip pat galime perduoti perimdami įmones, sujungimo atveju arba nutraukiant veiklą.

Jei būtina pasidalinti informacija vykstant tyrimui dėl neteisėtos veiklos, tokios veiklos užkirtimui arba būtinybės imtis veiksmų dėl neteisėtos veiklos, įtariamo sukčiavimo, situacijų, kurios yra susijusios su potencialia grėsme bet kurio asmens fiziniam saugumui, mūsų Paslaugų Teikimo sąlygų pažeidimams ar kaip reikalauja įstatymai.

7) Tam Tikros Informacijos Atskleidimas

Mes galime atskleisti Jūsų asmeninę informaciją jei to reikalauja įstatymai arba teismo šaukimas, arba jei mes manome, kad tokie veiksmai yra būtini (a) laikytis įstatymų arba laikytis mums arba susijusioms šalims įteikto teisinio proceso; (b) apsaugoti ir ginti mūsų teises ir turtą, mūsų svetainę, mūsų svetainės vartotojus ir/arba mūsų susijusias šalis; (c) veikti esant tam tikroms aplinkybėms, kad apsaugoti mūsų svetainės vartotojų, mūsų arba trečiųjų šalių saugumą.

8) Kaip Dėl Kitų Su Šia Svetaine Susietų Tinklalapių?

Mes neatsakome už kitų tinklapių, susietų su mūsų svetaine, vykdomą praktiką, nei už jose esančią informaciją arba skelbiamą turinį. Dažnai nuorodos į kitas svetaines yra pateikiamos tik kaip informacijos, tam tikromis mūsų svetainės naudotojams galimai naudingomis temomis, nuorodomis. Prašau atminti, jog, kada naudojate nuorodą, norėdami pereiti iš mūsų svetainės į kitą svetainę, mūsų Privatumo Politika jau nebegalioja. Jūsų naršymas bei sąveika bet kurioje kitoje svetainėje, įskaitant svetaines, turinčias nuorodą mūsų tinklalapyje, taikomos tos pačios svetainės taisyklės ir politika. Prašau perskaitykite šias taisykles ir politiką prieš tęsdami.

9) Jūsų Sutikimas

Naudodamiesi šia svetaine Jūs sutinkate, kad mes rinktume ir naudotume Jūsų asmeninę informaciją kaip yra aprašyta šioje Privatumo Politikoje. Jei mes pakeisime savo privatumo politiką ir procedūras, mes paskelbsime tuos pakeitimus šioje svetainėje, kad Jūs žinotumėte kokią informaciją mes renkame, kaip mes ją naudojame ir kokiomis aplinkybėmis galime ją atskleisti.