Apie JRD Naujienos Organizacijos Klausiate-atsakome Renginiai Diskusijos
Į pradžią
El.paštas
Svetainės žemėlapis
Prisijungimas
Prisijungimo vardas: Slaptažodis:

TEISINĖ INFORMACIJA
INFORMACIJA JAUNIMUI
JRD darbuotojų sąrašas

Direktorius - Juras Požela
Tel. (8 ~ 5) 2 497 335, el. paštas: J.Pozela@vjrt.lt

Direktoriaus pavaduotojas - Juozas Meldžiukas
Tel. (8 ~ 5) 2 461 676, el. paštas: J.Meldziukas@vjrt.lt

Vyr. specialistė- Aurelija Reinikytė
Tel. (8~5) 2 497 002, el. paštas: info@vjrt.lt

Vyr. specialistas - Anatolijus Keraitis
Tel. (8~5) 2 497 117, el. patas: A.Keraitis@vjrt.lt

Jaunimo politikos plėtros ir programų įgyvendinimo skyrius

Jaunimo politikos plėtros ir programų įgyvendinimo skyriaus vedėjas-
Giedrius Vaidelis
Tel. (8~5) 2 460 885, el. paštas G.Vaidelis@vjrt.lt

Vyr. specialistė - Joana Nakvosienė
Tel.(8~5)2 461 675, el. paštas J.Nakvosiene@vjrt.lt

Vyr. specialistė - Lina Pilkienė
Tel. (8~5) 2 497 007, el. paštas: L.Pilkiene@vjrt.lt

Vyresn. specialistė - Dalia Navickaitė
Tel. (8~5) 2 101 654, el. paštas: D.Navickaite@vjrt.lt

Informacijos analizės ir tarptautinių ryšių skyrius

Informacijos analizės ir tarptautinių ryšių skyriaus vedėja -
Sandra Jančauskaitė
Tel. (8~5) 2 460 886, el. paštas S.Jancauskaite@vjrt.lt

Vyr. specialistas - Darius Skusevičius
Tel. (8~5) 2 461 678, el. paštas D.Skusevicius@vjrt.lt

Finansų skyrius

Finansų skyriaus vedėja- Ramutė Tervydytė
Tel.: (8~5) 2 497 006, el. paštas R.tervydyte@vjrt.lt

Vyr. finansininkė - Jurgita Didžgalvytė
Tel.: (8~5) 2 497 104, el. paštas J.Didzgalvyte@vjrt.lt

Finansininkė - Tatjana Sidoruk;
Tel.: (8~5) 2 461 677, el. paštas T.Sidoruk@vjrt.lt

Lietuvos Lenkijos jaunimo mainų fondas

Specialistė - Kristina Dambrauskaitė
Tel.: (8~5) 2 461 355, el.paštas K.Dambrauskaitė@vjrt.lt

 

Kalendorius
Spalis40 sav.41 sav.42 sav.43 sav.44 sav.
Lapkritis45 sav.46 sav.47 sav.48 sav.
Gruodis49 sav.50 sav.51 sav.52 sav.53 sav.
IV ketvirtis
    2007      
Jaunimo organizacijos Lietuvoje
Dienos klausimas
peržiūrėti rezultatus
Pasiūlykite savo klausimą
©Jaunimo reikalų departamentas prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos Gedimino pr. 37 LT-01109 Vilnius
Tel.: (8-5) 2 497 002 Faks. (8-5) 2 496 354
Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.
Skaičiuojama nuo: 2006-12-08
Iš viso apsilankė: 48478
Šiandien apsilankė: 192
Dabar naršo: 1