Apie JRD Naujienos Organizacijos Klausiate-atsakome Renginiai Diskusijos
Į pradžią
El.paštas
Svetainės žemėlapis
Prisijungimas
Prisijungimo vardas: Slaptažodis:

TEISINĖ INFORMACIJA
INFORMACIJA JAUNIMUI
Naujienos
Informacija apie Lietuvos –Lenkijos jaunimo mainų fondą

2007 m. birželio 1 d. Lietuvos Respublikos Ministras Pirmininkas Gediminas Kirkilas ir Lenkijos Respublikos Lenkijos Ministrų Tarybos Pirmininkas Jarosław Kaczyński pasirašė susitarimą dėl Lietuvos ir Lenkijos jaunimo mainų fondo įsteigimo. Fondo tikslas - remti abiejų šalių jaunimo bendradarbiavimą, finansuoti jaunimo mainus, jų iniciatyvas, renginius.

Šis Fondas numato finansuoti Lietuvos ir Lenkijos jaunimo mainus, renginius, susitikimus, projektus, kuriuos rengia ir įgyvendina organizacijos, skatinančios abiejų šalių jaunimo mainus bei įvairias iniciatyvas, taip pat informacinius projektus, kuriais siekiama skatinti minėtų šalių kultūrinį bendradarbiavimą, pakantumą, supratimą ir pripažinimą, keitimąsi gerąja patirtimi bei publikacijas, kuriomis siekiama suartinti lietuvių ir lenkų tautas.        

Lietuvoje šį fondą administruoja Jaunimo reikalų departamentas prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos, Lenkijoje – Švietimo sistemos plėtros fondas Varšuvoje. Lietuvoje lėšos, skirtos Fondo veiklai, skiriamos iš Lietuvos Respublikos valstybės biudžeto Socialinės apsaugos ir darbo ministerijai patvirtintų bendrųjų asignavimų. Vadovavimo organas yra Komitetas, kurį sudaro 8 žmonės (4 lietuviai ir 4 lenkai). Komiteto narių iš Lietuvos sąrašas. Daugiau apie Fondą, jo organizavimą, koordinavimą ir pan. galite rasti susitarimo tekste.

Pagrindinė Fondo veikla – jaunimo projektų, susijusių su lietuvių ir lenkų bendradarbiavimu, finansavimas.

Spalio pabaigoje bus skelbiami konkursai pelno nesiekiančioms nevyriausybinėms, vietos valdžios ir vyriausybinėms organizacijoms. Projektai turėtų būti įgyvendinami iki gruodžio 10 d. Čia galite rasti lėšų skyrimo pagal Fondo skelbiamus konkursus teikti paraiškas taisyklių projektą.

            Sekite naujienų skiltį, kurioje bus įdėta naujausia informacija, susijusi su Lietuvos – Lenkijos jaunimo mainų fondo veikla.

            Jei turite klausimų, kreipkitės į Kristiną Dambrauskaitę, atsakingą už šio Fondo veiklą Lietuvoje. Tel. (8~5) 2461 355, el. paštas: k.dambrauskaite@vjrt.lt.

 

________________

Atgal Spausdinimo versija Archyvas
 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:

Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
   

AntiSpam

komentarų: 1 skaityti
        
Kalendorius
Spalis40 sav.41 sav.42 sav.43 sav.44 sav.
Lapkritis45 sav.46 sav.47 sav.48 sav.
Gruodis49 sav.50 sav.51 sav.52 sav.53 sav.
IV ketvirtis
    2007      
Jaunimo organizacijos Lietuvoje
Dienos klausimas
peržiūrėti rezultatus
Pasiūlykite savo klausimą
©Jaunimo reikalų departamentas prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos Gedimino pr. 37 LT-01109 Vilnius
Tel.: (8-5) 2 497 002 Faks. (8-5) 2 496 354
Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.
Skaičiuojama nuo: 2006-12-08
Iš viso apsilankė: 48478
Šiandien apsilankė: 192
Dabar naršo: 1